Boden 360 | Mehmet Turgut’un “Parça-Piece” Sergisi Açıldı!
1423
post-template-default,single,single-post,postid-1423,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive
 

Mehmet Turgut’un “Parça-Piece” Sergisi Açıldı!

Mehmet Turgut’un “Parça-Piece” Sergisi Açıldı!

Ünlü Fotoğraf Sanatçısı Mehmet Turgut’un; “Parça-Piece” adını verdiği kişisel sergisi Galeri Kambur Arnavutköy’de sanatseverler ile buluştu.

Mustafa Alabora-Banu Zeytinoğlu, Selami Şahin, Birce Akalay, Keremcem gibi ünlü isimlerin katıldığı sergi açılışında eserler davetliler tarafından büyük ilgi gördü.

Fotoğraf sanatçısı Mehmet Turgut‘un fotoğrafa çarpıcı bir bakış açısı getirdiği “Parça-Piece” sergisi Galeri Kambur Arnavutköy’de davetlilerin beğenisine sunuldu. Sergide Aydın Boysan,Ara Güler, Yaşar Kemal, Ayşen Gruda, Erol Büyükburç, Teoman, Cem Yılmaz, Mazhar Alanson, Selami Şahin, Fazıl Say, Ferhan Şensoy, Mustafa Alabora, İlber Ortaylı, Mehmet Güreli, Yıldız Kenter, Arif Keskiner, Bahadır Baruter, Erkin Koray gibi 18 ünlü ismin çarpıcı fotoğrafları yer alıyor.

Türk sanat ve edebiyat damga vuran 18 özel ismin fotoğraflarının her biri kişiye özel materyalleri ile kolaj çalışmasının yer aldığı “Parça-Piece” serisi 13 Şubat-13 Mart 2019 tarihleri arasında Galeri Kambur Arnavutköy’de sergilenecek.