Boden 360 | Influencer Marketing
516
page-template-default,page,page-id-516,page-parent,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive
 

Influencer Marketing

Influencer Marketing Neden Önemlidir?

Toplulukları yönetme ve başkalarının fikrine yön verme yeteneği olan kişilerin markanızı tercih ettiğini duyurması ya da ürün hakkında olumlu bir yorumda bulunması, hedef kitlenize ulaşma konusunda oldukça önemlidir.
Influencer marketing projeleriyle satın alma niyetinde olmayan kullanıcıları da etkileyebilir, ürün veya hizmet hakkında yorum yapmalarını sağlayabilirsiniz.
Boden İletişim olarak biz, toplum üzerinde etki sahibi olan kişileri marka iletişiminizde kullanıyor, marka bilinirliğinizin artmasına yardımcı oluyoruz.

Celebrity- Blogger İletişimi

Tanıtmak istediğiniz ürün veya hizmetlerinize özel kurgulayacağımız projelerde blogger iletişimini sizin için sağlıyor, uzun süreli birliktelikler yaratıyoruz.

Marka veya ürünle ilgili tanınırlık ve güvenirliğin artması için markaya uygun etkileyici kişilerin iletişimde kullanılması, markaya olan algının olumlu yönde kazanılmasını sağlamaktadır.
Sosyal Medya Fenomeni Odaklı Marka İletişim Çalışmaları

Markanıza, ürün ve hizmetinize özel bir proje yaratarak, hangi sosyal medya fenomeni ile iş birliğine gidileceği, nasıl bir kurgu yapılacağı konusunda size projeler sunuyor, onayınızla birlikte ilgili kişilere ulaşıp proje yönetiminizi gerçekleştiriyoruz.

Dijital etki sahiplerini yaratıcı projelerde kullanan kampanya fikirleri sunuyoruz.