Boden 360 | Etkinlik Yönetimi
518
page-template-default,page,page-id-518,page-parent,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive
 

Etkinlik Yönetimi

Tüm marka etkinliklerinizin; Proje üretimi, Uygulama ve Raporlama aşamalarında ekibinizin bir parçası gibi çalışıyoruz.
İç İletişim Konsept Etkinlikleri

Şirket içi motivasyonu arttırmak amacıyla çalışanlara özel konsept etkinlikler düzenliyor, çalışanlarınızın verimini arttırmanıza yardımcı oluyoruz.

Konferanslar ve Sektör Buluşmaları

Şirket çalışanlarınıza veya iş ortaklarınıza özel, bilgilendirme ve eğitim programları düzenliyoruz. Sektörde tanınmış kişi veya kişileri, çalışanlarınızla bir araya getirerek bilgilendirme toplantıları yapıyor, konusunda uzman kişilerce eğitim konferansları, workshoplar düzenliyoruz. Şirket çalışanlarınıza ihtiyacı olan tüm eğitim süreçlerinde uygun projeler yaratarak destek sağlıyoruz.

Basın Etkinlikleri

Marka ve ürünlerinizin daha geniş kitlelerce tanınması, basın ve medyada bilinirliğinin artması amacıyla marka etkinlikleri projeleri üretiyor, var olan projelerinize destek oluyor, uygulama konusunda size yardımcı oluyoruz. Konseptin yaratılması, mekan ve organizasyona ait tüm süreçlerin koordinasyonunu sizin için yönetiyoruz.

Marka etkinlikleri, markanızı hedef kitlenize yakınlaştırır!