Boden 360 | Dijital Pazarlama İletişimi
514
page-template-default,page,page-id-514,page-parent,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive
 

Dijital Pazarlama İletişimi

Güncel trendleri takip ediyor, markanıza özel dijital pazarlama iletişimi stratejileri geliştiriyor, topluluk yönetimi, sosyal medya stratejisi, sosyal medya içerik planlama, hesap yönetimi, dijital ölçüm, analiz ve raporlama konularında ekibinizin bir parçası gibi çalışıyoruz.
Sosyal Medya İçerik Üretimi

Sosyal medya hesaplarınıza özel içerik üretiyor, dönemsel kampanya ve sosyal medya iletişiminizde hedef kitleniz ve takipçilerinize özel etkili bir iletişim dili kullanmanıza yardımcı oluyoruz.
Marka içerik yönetiminizde güncel, akıcı, sürekliliği olan, bilgilendirici ve kaliteli içerik üretiyoruz.

Sosyal Medya Hesap Yönetimi

Sosyal medya hizmetleri kapsamında markanızın stratejisini belirleyerek, marka kimliğinize göre sosyal medya hesapları oluşturarak, etkili bir içerik ile sosyal medya hesaplarınızı ekibinizin bir parçası gibi yönetiyoruz

Dijital Pazarlama İletişimi Kampanyaları, Proje – İçerik Yaratma ve Yönetimi

Dijital medyada hedef kitlenize ulaşabilmek, marka ve hizmetlerinizle ilgili farkındalık yaratmak, satış arttırmak için yeni trendleri takip ederek projeler geliştiriyor, kampanyanızın başlangıcından raporlama sürecine kadarki dönemde tüm aşamaları sizin adınıza yönetiyoruz.

Sosyal Medya Reklamı

Facebook, Twitter, Instagram ve benzeri sosyal ağlar, bloglar, video / fotoğraf paylaşım siteleri, forumlar gibi internet kullanıcılarının içerik ve bilgi paylaşmasını sağlayan platformlarda hedef kitlenize özel içerik ve görsellerle tanıtım yapıyor, reklam hizmeti veriyoruz.

Bu sayede web sitenize trafik artışı sağlanmakta, marka bilinirliğiniz ve takipçi sayınız artmaktadır.

Tasarım Hizmeti

Markanıza özel kampanyalarda kullanılmak üzere mailing, ilan ve kurumsal tüm görsellerin hazırlanması konusunda tasarım desteği veriyor, mesajınızı doğrudan tüketiciye iletecek görseller hazırlıyoruz.

Web Sitesi İçerik Üretimi

Markanız, ürün ve hizmetinize özel sizi etkili şekilde ifade eden içerik, slogan, hashtag, başlık ve kapsayıcı bir motto ile birlikte, kurumsal içeriklerin üretilmesi, ilgili görsellerin ve logo çalışmalarının yapılması konusunda size destek veriyoruz.